اعلام آمادگی تهیه کننده فیلم سینمایی دابلند برای اکران اینترنتی

به گزارش خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،فیلم سینمایی دابلند به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و تهیه کنندگی محمدرضا مصباح برای اکران اینترنتی اعلام آمادگی کرد.

محمدرضا مصباح تهیه کننده فیلم سینمایی دابلند ساخته‌ی ابراهیم ابراهیمیان که در کشور گرجستان ساخته شده است به دنبال اتفاقات ناشی از کرونا تصمیم دارد بدون اکران در سینما این فسلم سینمایی را به صورت آنلاین عرضه کند.

تهیه کننده فیلم سینمایی دابلند در گفتگویی عنوان کرد؛ با توجه به شیوع ویروس کرونا و این که مردم به توصیه‌ی وزارت بهداشت باید در خانه بمانند و سینما‌ها هم تعطیل است و همچنین برای همراهی با ستاد مقابله با کرونا و ایجاد فضای سرگرم کننده برای مردم در قرنطینه خانگی، آمادگی داریم این فیلم سینمایی را بدون اکران عمومی در ایران همزمان با اکران جهانی آن که مدتی است در خارج از کشور آغاز شده و طبیعتا آن هم به خاطر کرونا با مشکلاتی رو به رو شده بعد از اکران فیلم سینمایی خروج و مشاهده نتیجه آن به صورت آنلاین اکران کنیم.

فیلم سینمایی دابلند با بازی مهدی کوشکی، دیمیتری تاتیشویلی، آنا ماتوآشویلی، بکا تورمانیدزه، سالومه پاقاوا، لاشا کانکاوا، سوفیا سبیشورادزه و .. به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و تهیه کنندگی محمدرضا مصباح که در سکوت خبری ساخته شده، محصول مشترک سینمای ایران و گرجستان بر اساس فیلمنامه‌ای از سارا سلطانی ساخته شده است.

گفتنی است؛ فیلم سینمایی «دابلَند» فضایی کمدی فانتزی دارد.

انتهای پیام/