برای اولین بار نقش طنز و کمدی بازی کردم

بازیگر سریال حکایت های کمال در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان:

حمید ابراهیمی بازیگر در گفت و گو با خبرنگار  حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، پیرامون سریال حکایت‌های کمال گفت: بیشتر نقش‌هایی که در این سال‌ها بازی کرده ام جدی هستند ودر سریال حکایت‌های کمال برای اولین بار نقش طنز و کمدی بازی کردم.

برای اولین در حکایت‌های کمال نفش طنز و کمدی بازی کردم/

وی ادامه داد: این سریال اولین همکاری من با آقای صلح میرزایی بود که همکاری خوبی داشتیم. داشتن عوامل صمیمی و خوب برای ساخت چنین سریالی حائز اهمیت است. فضای صمیمی در پشت صحنه حاکم بود و این موضوع برای یک بازیگر بسیار مهم است.

ابراهیمی بیان کرد: نقش پرویز پاسبان محله را در سریال حکایت‌های کمال بازی می‌کنم که نقش متفاوتی است. او سعی می‌کند در محله حرف اول را بزند و اتفاقات مختلفی را در این مسیر شاهد هستیم.

برای اولین در حکایت‌های کمال نفش طنز و کمدی بازی کردم/

وی افزود:. سریال مربوط به دهه ۴۰ است و براساس کتاب حکایت‌های کمال ساخته می‌شود. لوکیشن‌های متفاوتی را در سریال می‌بینیم که برای مخاطب نوستالژیک است.

برای اولین در حکایت‌های کمال نفش طنز و کمدی بازی کردم/

ابراهیمی درباره فعالیت تئاتری خود عنوان کرد: نویسندگی و کارگردانی نمایش «پشت دیوار عمارت» را بر عهده داشتم که در تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس روی صحنه رفت. پشنهاد‌هایی دیگری هم دارم اما هنوز قطعی نشده است.

انتهای پیام/