تمدید مهلت ارسال آثار نخستین مسابقه بین المللی عکس کار ایران

به گزارش حوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، دبیرخانه مسابقه بین المللی عکس کار ایران به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا و با توجه به توصیه ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص لغو رویداد‌های همگانی، نسبت به تغییر تاریخ برگزاری نمایشگاه عکس کار و تمدید مهلت ارسال اقدام کرد.

براساس مصوبات و توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، برگزاری تمام گردهمایی ها، کنفرانس ها، سمینارها، نمایشگاه‌ها و به عبارتی تمامی اجتماعات غیر ضرور به جهت جلوگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا لغو و به زمان دیگری موکول می‌ شوند.

تمدید مهلت ارسال آثار نخستین مسابقه بین المللی عکس کار ایران

در همین راستا و با هدف حفظ سلامتی هم میهنان عزیز نخستین مسابقه بین المللی عکس کار ایران که پیشتر قرار بود در تاریخ ۱-۴ اریبهشت ۹۹ برگزار شود به تاریخ ۲۷ -۳۰ خرداد ۹۹ موکول شد.

مرکز کار ایران، امیدوار است تا پذیرش مسئولیت‌های فردی و جمعی تمامی شهروندان در قبال رعایت اصول بهداشتی، پذیرش محدودیت‌ها در تعاملات اجتماعی و پرهیز از حضور در اجتماعات غیر ضرور زنجیره‌ انتقال این بیماری نو پدید را بشکند و آن را شکست دهد. برهمین اساس مرکز کار ایران، نهاد برگزار کننده‌ نخستین مسابقه بین المللی عکس کار و سومین نمایشگاه بین المللی کار ایران وظیفه‌ مسئولانه‌ خود می‌داند تا با تغییر تاریخ این رویداد گام کوچکی در راستای مبارزه با این اپیدمی ناگوار بردارد.

پیش از این مهلت ارسال قانونی آثار در فراخوان، ۱۵ فروردین ماه اعلام شده بود که بنابراین تصمیم، دبیرخانه مسابقه آن را تا اول خرداد ماه تمدید کرد.

 نخستین مسابقه بین المللی عکس کار ایران به همت مرکز کار ایران برگزار می‌شود و سعید سمیعی و محمد حمزه‌ای سمت رئیس و دبیری این مسابقه و افشین شاهرودی، مسعود زنده روح کرمانی و حسن غفاری داوری این مسابقه را بر عهده دارند.

 بر پایه تقویم جدید این رویداد، آخرین مهلت ارسال آثار، اول خرداد ماه و نمایشگاه عکس این رویداد، ۲۷ الی ۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۹ در نمایشگاه بین المللی تهران اعلام شده است.

هنرمندان برای اطلاع دقیق از قوانین شرکت، ثبت‌نام و ارسال عکس می‌توانند به پایگاه اینترنتی مسابقه به نشانی www.jobcenter.ir/festival مراجعه کنند.

انتهای پیام/