دستمزد‌های نجومی اجازه ساخت فیلم را نمی‌دهد

تهیه کننده سینما در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان:

دستمزد‌های نجومی اجازه ساخت فیلم را نمی‌دهدغلامرضا گمرکی تهیه کننده سینما در گفت و گو با خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت تولید «جنس لطیف» گفت: متاسفانه به مشکل نبود بازیگر با دستمزد‌های معقول مواجه شده ایم، چون دستمزد‌های نجومی طلب می‌کنند و در توان ما نیست؛ دستمزد‌هایی که اگر یکی از آن‌ها را من بگیرم تا آخر عمر نیاز به کسب درآمد ندارم بدین علت تا کنون تولید این اثر متوقف شده است.

او ادامه داد: البته دست از تلاش برنداشتیم و کماکان به دنبال سرمایه گذاری می‌گردیم که بتواند در این شرایط سخت، هزینه تولید را فراهم کند.

گمرکی با بیان اینکه در این مورد تهیه کننده‌ها مقصر هستند که چنین دستمزد‌هایی می‌دهند و باعث شده راه تولید دشوار شود، بیان کرد:در این شرایط یک عده پولدار هم ورود و کاسبی بقیه را خراب کردند.

این تهیه کننده ادامه داد: سینمای کنونی ما با وجود اینکه روی دوش کارگردان‌های کار اولی است، اما شرایط تولید برای آن‌ها فراهم نیست و باید قطعا تدابیری برای چنین موضوع مهمی اندیشیده شود تا سینمای ما بتواند به سمت جلو حرکت کند و باید بدانیم تا زمانی که حسادت حکم کند وضعیت بدتر هم خواهد شد.

«جنس لطیف» به تهیه کنندگی غلامرضا گمرکی، سرمایه گذاری و کارگردانی محسن آقاخان و نویسندگی عباس نادری است.

انتهای پیام/