سری جدید «ملازمان حرم» در شبکه افق تولید می‌شود

تهیه کننده «ملازمان حرم» در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

محسن اردستانی تهیه‌کننده و کارگردان در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره مجموعه «ملازمان حرم» گفت: فصل‌های اول و دوم این مجموعه به ترتیب شامل گفتگو با همسران و مادران شهدای مدافع حرم از شبکه افق پخش شده است و اکنون سری سوم باز هم شامل گفتگو با همسران ۱۲ نفر از شهدا در حال تولید است.

وی افزود: اجرای این سری از برنامه را فضه سادات حسینی بر عهده دارد و با همسران شهدای مدافع حرم به گفتگو پیرامون سبک زندگی آن‌ها و عاشقانه‌هایشان می‌نشیند.

تهیه‌کننده مجموعه «ملازمان حرم» گفت: این مجموعه در منازل شهدای مدافع حرم تصویربرداری شده و البته سعی شده تصویربرداری در لوکیشن‌های متفاوت هم صورت بگیرد.

وی ادامه داد: روند کلی کار بر اساس سبک دو سری گذشته بوده و سعی کرده‌ایم روایتی از عاشقانه‌های ناتمام این شهدا و همسرانشان را در بستری احساسی و عاشقانه روایت کنیم البته در این بین به سبک زندگی شهدا هم توجه شده است.

اردستانی با اشاره به آماده شدن ۶ قسمت از مجموعه جدید عنوان کرد: شهیدان سعید انصاری، نوید صفری، هادی جعفر، سید مهدی حسینی، محمود نریمانی و محمد پورهنگ از جمله این شهدا هستند که کار تصویربرداری و گفتگو با همسران آن‌ها به انجام رسیده است.
انتهای پیام/